Ne, podporovatelé Petra Pavla nebyli dovezeni autobusy


Warning: include(/data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/i18n/shortcodes.php): Failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/classes/Services/Config.php on line 34

Warning: include(): Failed opening '/data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/i18n/shortcodes.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/299737/virtual') in /data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/classes/Services/Config.php on line 34

(20. ledna 2023) Asi jste už slyšeli, že prezidentský kandidát hnutí ANO ve čtvrtek v Benešově tvrdil, že za ústecké náměstí zaplněné podporovateli Generál Pavel mohou lidé "dovezení autobusy".

Vznik této typické babišovsko-zemanovské LŽI lze vysledovat i na mém facebookovém profilu.
V diskusi pod videem z návštěvy Petra Pavla vylhanou autobusovou teorii začali šířit někteří zarytí fanoušci bývalého premiéra, nebo snad anonymní profily.

Jasně, zlé pavlačové drbny tu byly vždy, i bez internetu. Tam, kde by soudný člověk řekl, ale jděte s těmi řečmi někam, vždyť je to blábol, sbírá propagandistický tým předsedy ANO náplň do předvolební bitvy. Takže k trapným hláškám o nové totalitě pan předseda Benešovanům naservíroval LEŽ o autobusech v Ústí.

Usvědčen byl ovšem ihned, neb zatímco jej v Benešově vítalo publikum pokřiky "Babiše do koše" a "Pavel na Hrad," tak v Ostravě se na Masarykově náměstí sešlo na generálovu podporu nejvíc lidí od Sametové revoluce. Tuším ovšem, že i tak mnozí návštěvníci z benešovského kina odcházeli s jasným přesvědčením, že masivní podpora Pavla je uměle organizovaná. Bohužel.

Pan expremiér straší, že nás generál Pavel zatáhne do války. Jedinou válku se tu ale snaží vyvolat on sám. Chce proti sobě poštvat nás, obyvatele Česka. A jeho hlavním nástrojem je LEŽ.
Tak se prosím nenechme napálit a v klidu příští týden dejme vědět, že pověst Ústecka jako kraje, který naletí kdejakému populistovi, je nesmysl.

Pěkný víkend vám přeji.

Sdílejte stránku s ostatními, prosím