Krylův Anděl se snad vrátí do Velkého Chvojna


Warning: include(/data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/i18n/shortcodes.php): Failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/classes/Services/Config.php on line 34

Warning: include(): Failed opening '/data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/i18n/shortcodes.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/299737/virtual') in /data/web/virtuals/299737/virtual/www/domains/martinkrsek.cz/wp-content/plugins/cornerstone/includes/classes/Services/Config.php on line 34

(19. listopadu 2022) 🎶 Z rozmlácenýho kostela, prozpěvovali jsme si s paní starostkou Velkého Chvojna ještě před volbami na místě, kde stával kostel ze slavné písně Karla Kryla. Podívejte se https://fb.watch/gT3J6Vps4l/.

A ve středu 16. listopadu jsme s týmem paní starostky pokračovali v diskusi o tom, jak anděla do Chvojna vrátit. Shodli jsme se, že návrh na sochu nebo jiný objekt na místě, kde stával onen "Krylův" kostel, má vzejít ze soutěže, do které se budou moci zapojit ti nejlepší výtvarníci a výtvarnice.

S organizací i financováním soutěže rád pomohu. A je mi jasné, že ve Velkém Chvojně, v obci s omezeným rozpočtem, potřebují investovat do mnoha jiných věcí. Proto jsme se bavili o možnosti vyhlásit na "návrat" anděla veřejnou sbírku.

Co myslíte, může se taková připomínka anděla z Krylovy písně stát místem výletů a turistických zastavení?

Sdílejte stránku s ostatními, prosím